Ofis Dezenfeksiyonu İzmir

Ofis Dezenfeksiyonu İzmir

Ofis dezenfeksiyonu İzmir firması ÖzKontrol ilaçlama, çalışma alanlarınızı Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfektanlar bakteri ve virüslerden arındırıyor. İş hayatımızda zamanımızın çoğu kapalı, havalandırmasız çalışma alanlarında geçiyor. Birden fazla çalışanın bir arada olduğu iş yerleri, mikroorganizmaların en kolay yayılacağı alanlardır. Bulaşıcı hastalık taşıyan bir çalışan veya müşteri olarak gelen birindeki virüs, solunum ve temas yoluyla ortamdaki diğer insanlara da bulaşacaktır. Bu virüsler birçok bulaşıcı hastalığa, ölümlere neden olabilen hastalıklara sebebiyet vermektedir. Virüsler bulaştıkları insanlarda kuluçka dönemini geçirdikten sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Virüs bulaşan kişiler farkına varmadıkları bu sürede virüsleri, iş arkadaşları ve aileleri başta olmak üzere temas ettikleri herkese bulaştırır. Bu virüslerin yayılıp hastalığa sebep olmasını engellemek için, yaşam ve çalışma alanlarımızı dezenfekte ederek enfeksiyon riskini azaltabiliriz.

Ofis Dezenfeksiyonu İzmir Firması

Gümüş elementine karşı virüsler direnç gösterememektedir. İlaç firmalarının bu bağlamda geliştirdiği, içeriğinde nano gümüş iyon tanecikleri bulunan dezenfektanlar virüslere karşı en etkin korumayı sağlar. Bu nano gümüş tanecikleri dezenfektanlar uygulandıkları yüzeylerde ki bakteri ve virüsleri kendine çekerek yok eder. Daha çok temas yoluyla bulaşan koronavirüs için en etkin korumayı, sprey ve sisleme yöntemi ile dezenfekte ederek koruma altına alıyoruz. Kokusuz ve renksizdir, çevreye, insanlara, hayvanlara zararsızdır. Uygulandığı yüzeylerde renk veya leke bırakmaz, uzun süreli etkili koruma sağlar. Çalışma alanlarınızda virüslere karşı en iyi dezenfekte uygulamaları iş yeri, fabrika, şirket, büro ve ofis dezenfeksiyonu uygulaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Dezenfeksiyonu İzmir Firması

İş yeri Dezenfeksiyonu İzmir

Yaşam ve çalışma alanlarımız da yapılan rutin temizlik uygulamaları virüsleri yok etmemektedir. Ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs için etkin korunma yöntemi dezenfeksiyon uygulamasıdır. Bu uygulama için ÖzKontrol ilaçlama en kaliteli ithal dezenfektanlar kullanmakta ve en iyi sonuçları almaktadır. İzmir ilaçlama firması ÖzKontrol ilaçlama olarak koronavirüs salgınına önlem almak için, dezenfeksiyon ve haşere ilaçlamasını birlikte yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni haşereler (vektör) taşıyıcıdır, tarih boyunca birçok salgın hastalığın sebebi haşere ve böceklerdir. Veba, tifüs, sıtma gibi birçok ölümcül salgın hastalığın virüsü haşere ve böcekler tarafından insanlara bulaşmıştır. İzmir”de uygun fiyat ve en iyi ilaçlama, dezenfeksiyon hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. ÖzKontrol ilaçlama sağlık bakanlığı ruhsatlı ve biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip konusunda uzman ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.

İzmir İş Yeri dezenfeksiyon Firması

Koronavirüs salgını başladığı günden bu yana yoğun olarak iş yeri, fabrika, ofis dezenfekte hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çalışma alanlarınızın virüse karşı güvenli olması sadece sizlerin değil ailenizin ve yakınlarınızın sağlığı içinde çok önemlidir. İzmir”de dezenfeksiyon hizmeti verdiğimiz başlıca işletme sektörlerini aşağıda sıraladık.

  • Fabrika dezenfeksiyonu
  • Depo ve lojistik firmaları dezenfeksiyonu
  • Mağaza, satış ofisi dezenfeksiyonu
  • Çalışma ofisi dezenfeksiyonu
  • Gıda üretim ve satış yeri dezenfeksiyonu
Ofis Dezenfeksiyonu İzmir

Ofis Dezenfeksiyonu İzmir” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı yazınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?